Vibratorius, veikiantis skambant mobiliajam telefonui

Posted by: admin

lapkričio 14th, 2012 >> Naujienos

bodytalkMuzikinius vibratorius OhMiBod išrado amerikiečiai. Kaip ir jo giminaičiais, OhMiBod Bodytalk vibratoriais Europoje pradėta prekiauti prieš kelerius metus. Tačiau tik dabar jų populiarumas gerokai išaugo. O tai reiškia, jog vartotojoms patinka Bodytalk. Toks sekso žaisliukas bus įdomus ne tik techninių naujovių mėgėjams ir neįprastų daikčiukų gerbėjams.

OhMiBod Bodytalk galima pavadinti išsigelbėjimo priemone nuo neištikimybės. Kodėl? Pagalvokite patys. Jei jūs važiuojate į komandiruotę, dar negyvenate kartu su savo antrąja puse arba tiesiog norite pažaisti seksą telefonu – Bodytalk padės visa tai įgyvendinti. O tai reiškia, jog nei vienas iš partnerių nenuobodžiaus būdami toli vienas nuo kito.

Kaip veikia OhMiBod Bodytalk

Greičiausiai daugeliui vyrų kils klausimas: „O jeigu kam nors suskambės telefonas ir suveiks mano merginos vibratorius?“ Gamintojai sako, jog viskas daug paprasčiau. Juk niekas nesineša į darbą vibratoriaus. Nors visko pasitaiko… Iš tikrųjų vibratorius aktyvuojasi iš įeinančio/išeinančio telefono skambučio tik su ta sąlyga, jei mobilusis telefonas yra ne toliau nei 3 metrus nuo sekso žaisliuko. Todėl nereikia bijoti svetimų pokalbių telefonu. Nebent vibratoriaus savininkė pati to norėtų.

Žaislai lieka žaisliukais, tačiau jūsų rankose inovacinis žaisliukas – rimtas reikalas. Prieš naudojantis OhMiBod Bodytalk, jį būtina patepti antiseptikais arba nuplauti su antibakteriniu muilu po šiltu vandeniu. Šis patrauklus sekso žaisliukas veikia įdėjus dvi AA tipo baterijas, kurios lengvai įsideda vibratorių.

Darbo režimas veikiant mobiliajam telefonui

Žaisliukas pradeda vibruoti, kai tik jūsų telefonas yra aktyvus. Jei jūsų telefone su melodija kartu įjungta ir vibracija, tai Bodytalk veiks taktas į taktą su melodija. Po to vibratorius veiks kas penkis nustatytus ciklus, kol jūs nebaigsite kalbėti. Du trumpi signalai reiškia ciklo pabaigą.

Rankinis režimas (autonominis)

Naudojant Bodytalk vibratorių rankiniu būdu, jame yra dviem režimais daugiau, t.y. ne 5, o 7 režimai. Norint aktyvuoti šį režimą, reikia paspausti trikampio formos mygtuką. Taip pat šį mygtuką reikia paspausti, kai norima perjungti režimą. Kai pasitenkinsite savo žaisliuku ir norėsite jį išjungti, tiesiog paspauskite apvalų mygtuką. Štai tokios nesudėtingos geometrinės užduotys.

Bodytalk funkcijos ir sudėtis

Vibromasažuotojas Bodytalk pagamintas iš saugaus plastiko. Tai vienas iš nedaugelio žaisliukų pagamintų iš ABS plastiko. Dėl to vibratoriaus paviršius yra labai švelnus, netgi galima sakyti šilkinis. Be to, šis „mažylis“ turi labai galingą varikliuką, galingą, bet tylų. Jį rankoje laikyti labai malonu. Labai patogu, jog šis vibratorius turi savo dėkliuką. Tokį mažą, aksominį ir švelnų. Jis kaip ir pats žaisliukas yra rožinės spalvos.

Džiugina tai, kad ergonominiai OhMiBod Bodytalk dydžiai (ilgis 10 cm, diametras 2,8 cm) suteikia galimybę juo naudotis moterims turinčioms skirtingų pageidavimų. Juk esmė ne ilgis, o tai, kad moteris galės pajausti malonumą kalbėdama su savo mylimuoju!

This entry was posted on Trečiadienis, lapkričio 14th, 2012 at 21:32 and is filed under Naujienos. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.