Sekso žaisliukai porelėms

Posted by: admin

gruodžio 16th, 2012 >> Sekso prekės

couple-sex-toys-bed-280x280

Daugelis mano, jog sekso žaisliukus naudoja tie žmonės, kurie neturi pastovaus partnerio ir yra vieniši. Tačiau ar tikrai tai tiesa? Iš vienos pusės, taip. Kadangi didelė sekso prekių dalis skirta būtent savęs patenkinimui ir masturbacijai. Tačiau, tai tik dalis to, ką gali pasiūlyti šiuolaikinė intymių žaisliukų pramonė.

Sekso žaisliukai ne mažiau reikalingi ir šeimoms. Laikui bėgant aistra užgęsta, seksas tampa rutina, neieškoma naujovių. Visi šitie veiksniai negatyviai atsispindi sutuoktinių santykiuose ir gali tapti neištikimybės priežastimi arba net pasibaigti skyrybomis. Todėl būtent intymios prekės gali įnešti į sutuoktinių gyvenimą naujovių, kurių jiems tuo metu kaip tik ir reikia.

Tačiau apsilankę internetinėse sekso parduotuvėse žmonės dažnai patiria fiasko. Kadangi dėl plataus vibratorių, masturbatorių, faloimitatorių asortimento klientai taip nieko ir neišsirenka. Nieko apie sekso prekes neišmanantis žmogus galvoja, kad sekso parduotuvėse porelės gali įsigyti tik prezervatyvų ir lubrikantų. Kad nepasimestumėte ir nenusipirktumėte ko nereikia, štai keli patarimai kas geriausiai tinka porelėms.

Universalūs vibrostimuliatoriai

Pirma, ką gali jums pasiūlyti sekso prekių parduotuvė dviem – tai universalūs vibrostimuliatoriai. Juos galima naudoti sekso metu. Pats žinomiausias yra We-vibe. Šiuo kompaktišku prietaisu galima stimuliuoti klitorį, tašką G ir penį. We-vibe suteikia malonumą abiems partneriams. Dar vienas tokios pačios klasės vibrostimuliatorius – Lelo Tiani. Šis sekso žaisliukas tiks net labai įnoringiems vartotojams. Lelo-Tiani yra gražaus dizaino ir pakeri savo funkcionalumu bei patogumu.

We-Vibe-3

Taip pat siūlomų sekso prekių gausybėje galima rasti žaisliukų, kurie naudojami glamonių metu. Vibrokelnaitės su distanciniu valdymu, vibromasažuokliai, vibroįdėklai ir kiti panašūs sekso žaisliukai gali paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą. Juos naudojant greičiau susijaudinama ir padidėja erogeninių zonų jautrumas.

Analiniai žaisliukai

Daugelis žmonių neigiamai nusiteikę prieš analinę stimuliaciją, ypač vyrai. Tačiau nereikėtų kreivai žiūrėti į analinius žaisliukus. Išangėje yra daug nervinių galūnių, dėl ko ją stimuliuojant būna malonu visiems, nepriklausomai nuo lyties. Be to, vyrai turi prostatą, kuri labai jautriai reaguoja į stimuliaciją. Taigi, ką gali pasiūlyti sekso parduotuvės porelėms norinčioms įsigyti analinių žaisliukų?

gode-anal-double-penetration-en-silicone-pipedream

Pirmiausia, tai įprasti analiniai kaiščiai ir analinės grandinėlės, kurios sustiprina susijaudinimą ir orgazmą. Sekso metu analiniais žaisliukais stimuliuojant vyro prostatą pagerėja erekcija, sustiprėja orgazmas ir išsiskiria didesnis spermos kiekis.

Kitas analinis žaisliukas skirtas dviem – tai dvigubo įsiskverbimo masažuoklis. Jei moteris nori pajausti savyje du penius, nebūtina organizuoti grupinio sekso. Pakanka įsigyti dvigubą vibratorių. Taip pat intymių prekių parduotuvėse galima nusipirkti antgalių, kurie tvirtinasi prie penio ir kapšelio, ar erekcinių žiedų su vibruojančiu analiniu antgaliu. Be dvigubos moters stimuliacijos, toks antgalis veikia kaip erekcinis žiedas, prailginantis patį lytinį aktą.

Sekso baldai ir aksesuarai

Seksualinį gyvenimą galima paįvairinti ne tik sekso žaisliukais, bet ir specialiomis priemonėmis leidžiančiomis lengvai išbandyti sekso pozas. Labai populiarus ir žinomas tokio tipo prietaisas – sekso sūpynės. Jas galima tvirtinti ant durų arba lubų. Sūpynių konstrukcija suteikia galimybę mylėtis įvairiomis pozomis, išbandyti gilius prasiskverbimus ir t.t.

25140923000009_157243

Taip pat populiarumu neatsilieka įvairūs pripučiami krėslai, pagalvėlės, čiužiniai, kurie suteikia patogumų sekse ir atveria naujas galimybes. Didesnį malonumą patirsite jei kartu naudosite ir priemones, skirtas giliam prasiskverbimui, šuniuko pozas, antrankius, akių kaukes. Kiekviena pora gali pasirinkti tai, kas jai labiau priimtina.

Sutuoktinių lovoje savo vietą gali rasti ir tradicinės sekso prekės, pavyzdžiui, vibratoriai ir masturbatoriai. Moteris atrodo labai seksualiai, kai ji tenkina vyrą su masturbatoriumi, lygiai taip pat kaip ir vyras tenkinantis moterį faloimitatorium. Tokie vaidmenų apsikeitimai suteikia drąsos ir įneša naujovių į dviejų žmonių intymius santykius. Atsikratykite kompleksų ir neigiamų įsitikinimų, ir jūsų seksualinis gyvenimas iš nuobodaus pavirs audringu ir kupinu malonumų gyvenimu.

This entry was posted on Sekmadienis, gruodžio 16th, 2012 at 20:27 and is filed under Sekso prekės. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.