Kokį sekso žaisliuką išrinkti jai Valentino dienos proga

Posted by: admin

balandžio 5th, 2013 >> Patarimai

valentino dovana jaiDovana Valentino dienos proga turi būti neįprasta, kadangi turite parodyti, jog mergina jums labai svarbi ir jūs apie galvojate. Nepamiškite jai taip pat pademonstruoti, jog ji labai seksuali ir jūs mielu noru su ja mylėsitės visą naktį. Jei norite savo merginai padovanoti sekso žaisliuką, štai keli patarimai padėsiantys išrinkti tinkamiausią.

Atkreipkite dėmesį į tai, ką mėgsta mergina

Norėdami padovanoti jai patinkančią dovaną, turėsite atlikti tyrimą. Stebėkite, kas merginai patinka lovoje. Gal jai patinka, kai liečiate jos spenelius? O kaip ji reaguoja, kai jūs glamonėjate arba laižote klitorį? O gal ji labai susijaudina, kai į ją giliai įsiskverbiate? Gal jai patinka analinis seksas? Pasistenkite išsiaiškinti, į ką ji labiausiai reaguoja mylintis.

Visa tai padės išrinkti geriausią jai žaisliuką. Pavyzdžiui, jeigu jai patinka, kai glamonėjate spenelius, padovanokite savo mylimajai vibratorių arba pora įmantrių spaustukų speneliams. Jei jai labiau patinka klitoriaus stimuliavimas, kodėl gi nepadovanojus nedidelį, simpatišką klitorinį vibratorių, kuriuo ji galės pasinaudoti ir slapčia nuo jūsų. O gal merginai patinka pliaukštelėjimai, tada nupirkite jai rimbą. Turite suprasti, kai jei jūsų merginą jaudina kažkas neįprasto, būtent į tai ir reikia orientuotis.

Svarbu kokybė

Nelaukite, jog jūsų mergina apsidžiaugs gavusi dovanų vibratorių už 50 lt. Sekso prekių parduotuvėse ji tikrai matė geresnių. Jeigu tikrai nusprendėte savo mylimajai dovanoti gerą dovaną ir norite ją nustebinti, tai būkite pasiruošęs išleisti atitinkamą sumą.

Būtinai pirkite kokybišką prekę, pagamintą iš geriausios žaliavos. Pirkite tai, ką lengva nuplauti. Tvirtas plastikas arba minkštas silikonas – geriausia sekso žaisliukų medžiaga. Jei nupirksite jai penį, kuris smirdės, ji nebus juo patenkinta ir patikėkite, tikrai juo nesinaudos. Daugelis kokybiškų sekso žaisliukų parduodami gražiai supakuoti. Jei ne, tada supakuokite patys. Nesugalvokite ant dėžutės priklijuoti tik kaspinėlį, kadangi ji iš karto pamatys dovaną. Tai turi būti staigmena!

Pagalvokite ir apie kitą dovaną

Galite dovanoti nebūtinai sekso žaisliukus. Jei jūs negalite sau leisti nupirkti savo merginai brangią dovaną, tada rinkitės kažką kito. Žinoma, dovanoti sekso žaisliukus linksmiau ir įdomiau. Tačiau jei jūs padovanosite sekso žaisliuką tinkantį tik jums abiems, tai bus nesąžininga jos atžvilgiu. Kadangi mergina galvos, kad ji jums reikalinga tik dėl sekso.

Prie šventinio stalo geriau dovanoti jai kitą dovaną – papuošalą arba saldainių dėžutę. O žaisliuką laikykite iki tol, kol būsite vieni. Ji bus patenkinta pirmąja dovana. O kai atsidursite intymioje aplinkoje, ji galės ramiai apžiūrėti savo dovaną, o ne slėpti iš sumišimo jos rankinėje, kad niekas restorane nepamatytų. Viskas turi vykti sklandžiai ir elegantiškai.

Apatinis trikotažas

Nedovanokite savo merginai apatinio trikotažo Valentino dienos proga. Iš esmės, tai gera dovana, bet ne jai. Supraskite, tai dovana jums. Jis jos tikrai nesujaudins, nebent tai labai ištaigingas apatinis trikotažas ar naktinukai. Biustas ir keliaraištis nepriskiriami prie tokio pobūdžio trikotažo. Pirkite tik tai, kas patinka būtent jai, o tada galėsite mėgautis apatiniu trikotažu kaip dovana sau.

This entry was posted on Penktadienis, balandžio 5th, 2013 at 17:45 and is filed under Patarimai. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.