Falo imitatorius ar vibratorius? Pasirinkite jums tinkamiausią!

Posted by: admin

vasario 10th, 2013 >> Patarimai

vibratorius ir falo imitatoriusJei apklaustume daugelį moterų, ką jos rinktųsi, falo imitatorių ar vibratorių, sulauktume skirtingų nuomonių. Tai kiekvienos individualus reikalas. Vienoms moterims patinka vibratoriaus zyzimas. Jos įsitikinusios, jog efektyviausias būdas pasiekti orgazmą – tai vibratoriaus-zuikučio ausytės. Jos švelniai glamonėja klitorį, o pats vibratorius juda makštyje ir stimuliuoja tašką G.

Kitos moterys mano, jog vibratorius yra per daug sudėtingas ir nenatūralus. Norėdamos patirti orgazmą, jos nori kažko panašaus į natūralų vyro organą. Tai gali būti falo imitatorius su ryškiomis venomis, kaip ir tikro penio, kuris sušyla iki kūno temperatūros.

Nebūna blogų ar gerų, teisingų ar neteisingų sekso žaisliukų. Viskas priklauso nuo to, kam jūs skiriate pirmenybę, norėdamos patirti orgazmą. Bet jei jūs vis tiek nesate tikros savo pasirinkimu, tai šie keli klausimai-atsakymai tikrai padės jums apsispręsti.

Ar garsiai turi veikti žaisliukas? Jei jūs su kažkuo dalinatės butą ar dar gyvenate su tėvais, tada jums labiau tiks falo imitatorius. Jis neišduos jūsų savo zvimbimu. Jei jūs gyvenate atskirai arba jums priimtinas garsas, kurį skleidžia vibratorius, tai galite įsigyti ir garsiai veikiantį žaisliuką.

Jūs ketinate naudoti žaisliuką pritvirtindami jį prie diržo? Iš tikrųjų falo imitatoriai naudojami su specialiais diržais – strap on, o vibratoriai – vieni. Tačiau tai nereiškia, jog vibratoriaus negalima naudoti kartu su diržu. Tiesiog sekso prekių parduotuvėse falo imitatorių pasirinkimas yra didesnis nei vibratorių.

Kaip nekaltai turi atrodyti žaisliukas? Jei bijote, kad kažkas gali surasti jūsų žaisliuką ir jums dėl to bus gėda, geriau rinktis tokį vibratorių, kurio išvaizda labai apgaulinga. Galite nusipirkti pvz., guminės antytės, žiedo ar mobilaus telefono pavidalo vibratorių. Beje, šiuolaikiniai vibratoriai turi tūkstančius kaukių. O falo imitatoriai būna tik penio formos, nors ir ryškūs ar spalvoti, bet vis tiek atrodo kaip penis. Todėl jei jį kažkas ras, bus jau gana sudėtinga pasiaiškinti. Bet ar nuostabus orgazmas nevertas nedidelės rizikos?

Ar mylite ir saugote jus supančią aplinką? Jei jūs aistringa gamtos mylėtoja, tai turite rinktis ekologinį žaisliuką – falo imitatorių. Kad suteiktų jums malonumą, jam skirtingai nei vibratoriui nereikia baterijų. Malonumą jums suteiksžaisliuko dydis ir klitoriaus stimuliavimas. Tačiau turite įsitikinti, jog jame nėra ftalatų. Jei ruošiatės pirkti ekologišką žaisliuką, tada rinkitės medinį arba stiklinį falo imitatorių. Visgi, jei jūs manote, kad jūsų orgazmas verta kelių baterijų, tada nusipirkite vibratorių. Tik dėl mūsų planetos saugumo naudokite akumuliatorių.

This entry was posted on Sekmadienis, vasario 10th, 2013 at 19:01 and is filed under Patarimai. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.