Dvipusis falo imitatorius

Posted by: admin

kovo 13th, 2013 >> Sekso prekės

05741980000Dvipusis falo imitatorius – tai paprastas falo imitatorius su dviem galvutėm iš abiejų galų, kurių ilgis būna nuo 30 cm ir ilgesnis. Šis falo imitatorius pagamintas iš minkštos ir lanksčios medžiagos, pvz., iš gumos, gelio arba silikono. Jį galima naudoti ir kartu su partneriu ir savarankiškai.

Kaip naudoti dvipusį falo imitatorių

Kas gali būti geriau už falo imitatorių? Žinoma, kad du falo imitatoriai. Tarp žaisliukų, kurie gali suteikti dvigubą malonumą, nėra nieko maloniau už dvipusį penį. Šį neįprasto pavidalo žaisliuką galima naudoti keliais būdais, savarankiškai arba su partneriu. Jei nuspręsite pažaisti savarankiškai, tai vieną galą galite įvesti į makštį arba tiesiąją žarną, o kitu galu tiesiog švelniai judėkite pirmyn atgal. Jei šalia jūsų yra partneris, tai galite jam patikėti antrą falo imitatoriaus galą, kad jis jus patenkintų. Be abejo, dvipusį falo imitatorių galite naudoti abu tuo pačiu metu. Toks žaidimo būdas iš jūsų abiejų pareikalaus lankstumo, kūrybiškumo ir žinoma humoro jausmo.

Kaip pradėti

Jei niekada nenaudojote dvipusio falo imitatoriaus, reikėtų atkreipti dėmesį į kai kuriuos aspektus. Pirmiausia, reikės pačio žaisliuko. Sekso prekių parduotuvėse dvipusių falo imitatorių pasirinkimas gana gausus. Vienų abu galai vienodi, kitų – vienas galas didesnis už kitą. Taip pat galima įsigyti stiklinių falo imitatorių, kurie trumpesni 30 cm. Tačiau juos galima sušildyti šiltame vandenyje arba atšaldyti šaldytuve. Na, ir kas be ko, jei jums patinka natūralumas – jūsų laukia klasikiniai dvipusiai falo imitatoriai iš gelio, silikono ar latekso. Jie labai lankstūs, todėl galėsite naudoti pagal savo pageidavimus.

Nusipirkus žaisliuką, jį reikia išstudijuoti. Paglostykite jį švelniai, susipažinkite su savo naujojo draugo forma ir tekstūra. Po to sujaudinkite pati save arba paprašykite tai padaryti savo partnerio. Nepamirškite naudoti pakankamai lubrikanto, švelniai įveskite vieną falo imitatoriaus galą į makštį.
Jei jaučiate malonumą, galite antrą galą įvesti į išangę. Lubrikantai vandens arba silikono pagrindu labai geri ir saugūs. Svarbiausia – nenaudoti lubrinkanto, kurio sudėtyje yra ardančių silikoninius žaisliukus medžiagų.

Nepamirškite po naudojimo visada nuplauti falo imitatorių su muilu ir vandeniu. Jei naudojate jį analiniam seksui arba su keliais partneriais, tai reikia būti ypač atidžioms ir laikytis higienos. Visada naudokite prezervatyvus.

Naudojimas su partneriu

Norėdami kartu su partneriu naudoti dvipusį falo imitatorių, būtinai apie tai kalbėkitės. Pasidalinkite su juo savo pojūčiais, kad esant reikalui laiku sustotumėte. Naudojant dvipusį falo imitatorių galima sėdint sulenktomis plačiai išskėstomis kojomis veidu į veidą arba nugara vienas į kitą pasilenkus į priekį. Tačiau dažniausiai būna taip, kad tik vienas partneris imasi vadovauti šiam žaidimui. Galima prigalvoti daugelį pozų, svarbu, kad jums abiems būtų patogu ir malonu.

This entry was posted on Trečiadienis, kovo 13th, 2013 at 15:35 and is filed under Sekso prekės. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.